Оренда
Музичного обладнання

Организація вечірок

Що таке
«Культура звуку»?

Підрозділ компанії Культура Звуку - KZ EVENTS може зробити озвучку і організувати вечірку для будь-яких заходів, в яких важливий якісний музичний контент і звук. Якщо ви бажаєте організувати корпоративне свято, симпозіум, семінар, тренінг, виставку, майстер-клас, презентацію, весілля, день народження або будь-який інший захід, на якому вам потрібна озвучка або музична вечірка, ви на потрібній сторінці. Ми допоможемо вибрати і інсталювати звукову систему і необхідне музичне обладнання, підібрати діджеїв і музикантів відповідно до вашого музичного смаку.

Культура звуку реалізувала багато проектів, починаючи від невеликих вечірок в клубах KULTURA ZVUKA STUDIYA, ZHIVOT, DVOR, PIPA, ART AREA DK, KAMALAYA, до масштабних міських подій YAMA, Academy of Visual Arts Party і локації на фестивалях PLAN B. Ми використовуємо акустичні системи VOID Acoustics, Electro-Voice, JBL, Earthquake, діджейський і музичне обладнання Allen & Heath, Pioneer, Technics. Більш докладно про акустичні системи VOID написано в наступній статті. Ми доставимо, підключимо, налаштуємо, технічно супроводимо і підготуємо тих райдери запрошених грати діджеїв і музикантів.

Компанія Void Acoustics розробляє, виробляє і поширює передові професійні аудіосистеми в усьому світі. Void Acoustics визнана одним з лідерів світового клубного звучання. Перед тим як вибрати звук ми проводили тести і слухали звучання різних акустичних систем, в результаті зупинилися на комплекті VOIR Air Motion, який і пропонуємо використовувати на вашій вечірці. Трьохполосна рупорна акустична система Hi-End класу VOID Air Motion і рупорний сабвуфер VOID Stasys Xair з двома 18 "динаміками, збираються вручну на заводі в Англії. Посилюють цю систему підсилювач сабвуфера - VOID Bias V9, потужністю 9000W, і підсилювач трьохполосних топів - VOID Bias VQ потужністю 2x1250W. Звуком управляє процесор BOSE ControlSpace SP-24. Крім ідеального звучання ця система прикрасить вашу вечірку своїм футуристичним дизайном. На акустичних системах VOID побудовані всесвітньо відомі клуби: STUDIO 338 в Лондоні, EDEN, ROCKS, SUNKEYS, OCEAN BEACH на Ібіці, LAB в Нью Йорку, Лос Анжделесі і Лондоні, MONARCH і TEMPLE в Сан Франциско, BLITZ в Мюнхені.

Ми пропонуємо

ОРЕНДА АКУСТИЧНОЇ СИСТЕМИ
VOID Air Motion

Void Air Motion використовують для озвучення кращі клуби світу. Зроби свою вечірку з якістю звучання світового рівня.

Детальнiше
ОРЕНДА АКУСТИЧНИХ СИСТЕМ
Electro-Voice, JBL, Earthquake

Допоможемо підібрати акустичну систему під вашу подію, приміщення або майданчик та відповідно до вашого бюджета і побажань.

Детальнiше
Аренда DJ, музичного та іншого обладнання

Мікшерні пульти, CD та вінілові програвачі, мікрофони, LED прожектори, дим машини до вашо вечірки.

Детальнiше
Організація вечірки
ПІДБІР АРТИСТІВ

Підберемо, привеземо і підключимо все необхідне обладнання, а команда букінг агенства Культури звуку - KZ BOOKING складе лайн-ап, з огляду на ваші музичні побажання.

Детальнiше

Хочу
замовити

  • ОРЕНДА АКУСТИЧНОЇ СИСТЕМИ
    VOID Air Motion
  • ОРЕНДА АКУСТИЧНИХ СИСТЕМ
    Electro-Voice, JBL, Earthquake
  • Аренда DJ, музичного та іншого обладнання
  • Організація вечірки
    ПІДБІР АРТИСТІВ
Будь ласка, заповнiть це поле
Будь ласка, вкажiть ваше iм`я
Вкажiть коректний номер телефону
Вкажiть коректный e-mail